#1 2008-11-19 20:01:44

gipsio

Administrator

Zarejestrowany: 2008-11-02
Posty: 19
Punktów :   

Statystyki Mistrzostw db

W związu, że skończyły się już Mistrzostwa db zrobiłem statystykę graczy, którzy grali w naszym klanie i ich procentowy udział na meczach... Czyli tak:

Polifen - 5/5 - 100% !!!
gipsio - 5/5 - 100% !!!
Swierq - 2/4 - 50%
Suekie - 2/5 - 40%
Maciejczyk - 1/5 - 20%

Zanim to policzyłem to zrobiłem sobie taką rozpiskę ile procent na co... I tak mi wyszło, że...:
100-75% - zależy Ci na klanie! widać, że starasz się być na prawie każdym meczu i próbujesz uporządkować sprawy prywatne, żeby móc zagrać... Jesteś wielki i na prawę zasługujesz na ten klan!

75-40% - starasz się być na większości meczach, ale nie zawsze masz czas (nie mówię, że to źle! - jeżeli osiągnąłeś ten wynik to znaczy, że zależy ci na klanie...). Same chęci nie wystarczą, ale to i tak dobrze, że jak tylko możesz to jesteś... Ceni się!

40-10% - chcesz grać w klanie, ale nie zawsze masz na to czas... - widać, że są dla ciebie rzeczy ważniejsze jak soldat. Ale jednocześnie nie olewasz klanu. Udowadniasz, że chcesz dla klanu jak najlepiej

10-0% - trochę chyba zlekceważyłes te mistrzostwa... Ja rozumiem szkoła, znajomi... Ale jednak nie jesteś w klanie bez powodu... Następnym razem przyłóż się, a będzie dobrze - klan musi być aktywny!!!

Nie wiem czy to tak może być... - jeżeli macie jakieś swoje uwagi to piszcie pod spodem...


http://www.jotemi-stats.pdg.pl//plugins/signature/index.php/7c2a476f66572a7c2067697073696f.png

metaldamage - fajna gra, można pograć

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.ivssp.pun.pl www.wiedzminn.pun.pl www.mpo.pun.pl www.cycling-manager.pun.pl www.bewu.pun.pl